Komunikacja Miejska w Toruniu
  Linie
 
Linie tramwajowe:
1 MERINOTEX- Szosa Bydgoska- Broniewskiego- Reja- Bydgoska- Chopina- Plac Rapackiego- Aleja Jana Pawła II- Plac Teatralny- Wały gen. Sikorskiego- Szumana- Warszawska- Dworzec Miasto- Traugutta- Lubicka- Szosa Lubicka- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- OLIMPIJSKA

1N

MERINOTEX- Szosa Bydgoska- Broniewskiego- REJA- Bydgoska- Chopina- Plac Rapackiego- Aleja Jana Pawła II- Plac Teatralny- Wały gen. Sikorskiego- Szumana- Warszawska- Dworzec Miasto- Traugutta- Lubicka- Szosa Lubicka- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- OLIMPIJSKA
2 MERINOTEX > Szosa Bydgoska, Broniewskiego, Bema, Kraszewskiego, Czerwona Droga, Odrodzenia, Przy Kaszowniku, Warneńczyka, Podgórna, Kościuszki, Dworzec Wschodni, Skłodowskiej - Curie > ELANA
3 MERINOTEX- Szosa Bydgoska- Broniewskiego- Reja- Bydgoska- Chopina- Plac Rapackiego- Al. Jana Pawła II- Wały gen. Sikorskiego- Uniwersytecka- Przy Kaszowniku- Warneńczyka- Kościuszki- Skłodowskiej Curie- ELANA
4 REJA > Bydgoska, Bema, Kraszewskiego, Czerwona Droga, Odrodzenia, Przy Kaszowniku, Warneńczyka, Kościuszki, Dworzec Wschodni, Skłodowskiej - Curie, Wschodnia, Plac Daszyńskiego, Szosa Lubicka, Ślaskiego, Konstytucji 3 Maja > OLIMPIJSKA


Linie autobusowe:
0 OKRĘŻNA- Gagarina- św. Józefa- Żwirki i Wigury- Grudziądzka- Celnicza- CENTRALNY CMENTARZ
   

01

  OLIMPIJSKA- Konstytucji 3-go Maja- Ślaskiego- Dziewulskiego- Łyskowskiego- Rydygiera- Wschodnia- Curie Skłodowskiej- Kościuszki- Grudziądzka- Warneńczyka- Przy Kaszowniku- Pl.Teatralny- Pl.Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Kujawska- Łódzka- Hallera- Armii Ludowej- Andersa- Poznańska- GNIEWKOWSKA

02

MERINOTEX- Szosa Okrężna- OKRĘŻNA- Gagarina- Reja- Bema- Kraszewskiego- Pl.Teatralny- Szumana- Traugutta- Lubicka- Szosa Lubicka- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- OLIMPIJSKA- Olsztyńska- NAD STRUGĄ
   

03

CZERNIEWICE- Zdrojowa- Włocławska- Łódzka- Dworzec Główny- Kujawska- most im. J.Piłsudskiego- Plac Rapackiego- Wały gen. Sikorskiego> PLAC TEATRALNY> Szosa Chełmińska- Podgórna- Legionów- KONIUCHY- Polna- Ugory- Kwiatowa- Chabrowa- Słoneczna- Szosa Chełmińska- LISIA
   
10 KONIUCHY- Legionów- Grudziądzka- Szosa Chełmińska- Plac Teatralny-Wały gen. Sikorskiego- Plac Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Plac Armii Krajowej- Poznańska- SZUBIŃSKA
   
11 KONIUCHY- Legionów- Żwirki i Wigury- św. Józefa- Sienkiewicza- Fałata- Kraszewskiego- Aleja Jana Pawła II- Plac Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Plac Armii Krajowej- Kujawska- Łódzka- Kniaziewicza- Hallera- Łódzka- Zdrojowa- CZERNIEWICE
   

12

  OSIEDLE LEŚNE-POLANA / WRZOSY I- Szosa Chełmińska- Kwiatowa- Ugory- Traktorowa- Polna- Grudziądzka- Warneńczyka- Odrodzenia- Czerwona Droga- Aleja Jana Pawła II- Plac Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Plac Armii Krajowej- Podgórska- RUDAK

13 OSIEDLE MŁODYCH- Aleja Jana Pawła II- Plac Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Plac Armii Krajowej- Podgórska- Rudacka- DZIAŁKI RUDAK
   
14 CMENTARZ CENTRALNY- Celnicza- MAZOWIECKA- Chrobrego- Mleczna- Kociewska- Polna- Grudziądzka- Warneńczyka- Odrodzenia- Czerwona Droga- Aleja Jana Pawła II- Plac Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Plac Armii Krajowej- Kujawska- Łódzka- Hallera- Kniaziewicza- OKÓLNA
   
15 OKRĘŻNA- Gagarina- Sienkiewicza- Fałata- Kraszewskiego- Odrodzenia- Przy Kaszowniku- Sobieskiego- Żółkiewskiego- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- RUBINKOWO II
   
16 WRZOSY I- Szosa Chełmińska- Polna- Legionów- Wielki Rów- Grudziądzka- Polna- Równinna- Curie Skłodowskiej- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- OLIMPIJSKA
   
17 OKRĘŻNA- Gagarina- św. Józefa- Żwirki i Wigury- Grudziądzka- Polna- Kociewska- Mleczna- Chrobrego- MAZOWIECKA / CMENTARZ CENTRALNY
   
18 PORT DRZEWNY- Starotoruńska- Szosa Bydgoska- Okrężna- Gagarina- św. Józefa- Szpital Bielany- Żwirki i Wigury- Szosa Chełmińska- WRZOSY I
   
19 RUBINKOWO II- Dziewulskiego- Łyskowskiego- Rydygiera- Wschodnia- Curie Skłodowskiej- Chrobrego- Pl. św. Katarzyny- Szumana- PLAC TEATRALNY
   
20
  KONIUCHY- Legionów- Grudziądzka- Szosa Chełmińska- Plac Teatralny- Wały gen. Sikorskiego- Plac Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Plac Armii Krajowej- Poznańska- ZAKŁADY DROBIARSKIE / GLINKI

21 PLAC TEATRALNY- Odrodzenia- Dąbrowskiego- Pl. św. Katarzyny- Warszawska- Dobrzyńska- Sobieskiego- Skłodowskiej Curie- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Szosa Lubicka- Olsztyńska- WAPIENNA
   
22
  DWORZEC GŁÓWNY- Kujawska- Plac Armii Krajowej- most im. J.Piłsudskiego- Plac Rapackiego- Czerwona Droga- Odrodzenia- Przy Kaszowniku- Sobieskiego- Żółkiewskiego- Szosa Lubicka- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- Ligi Polskiej- Kolankowskiego- NA SKARPIE

23
  PLAC ŚW KATARZYNY- Warszawska- Piastowska- Dobrzyńska- Sobieskiego- Żółkiewskiego- Szosa Lubicka- Przy Skarpie- Turystyczna- KASZCZOREK

   
   
25 RUBINKOWO CENTRUM- Łyskowskiego- Szosa Lubicka- Żółkiewskiego- Chrobrego- Przy Kaszowniku- Odrodzenia- Czerwona Droga- Aleja Jana Pawła II- Plac Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Plac Armii Krajowej- Kujawska- DWORZEC GŁÓWNY
   
26 OKRĘŻNA- Gagarina- św. Józefa- Żwirki i Wigury- Grudziądzka- Kościuszki- Żółkiewskiego- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- RUBINKOWO II
   
27
 

28
OKRĘŻNA- Gagarina- Sienkiewicza- Fałata- Kraszewskiego- Odrodzenia- Warneńczyka- Grudziądzka- Polna- Kociewska- Mleczna- Chrobrego- MAZOWIECKA
   
29
 

30
  PLAC TEATRALNY- Odrodzenia- Dąbrowskiego- Pl. św. Katarzyny- Warszawska- Dobrzyńska- Sobieskiego- Skłodowskiej Curie- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Szosa Lubicka- Olsztyńska- NAD STRUGĄ

31 WRZOSY I- Szosa Chełmińska- Słoneczna- Chabrowa- Kwiatowa- Szosa Chełmińska- Odrodzenia- Przy Kaszowniku- Sobieskiego- Dworzec Wschodni- Żółkiewskiego- Szosa Lubicka- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- Ligi Polskiej- Kolankowskiego- NA SKARPIE
   
32 WRZOSOWA- św. Antoniego- Szosa Chełmińska- św. Józefa- Żwirki i Wigury- Szosa Chełmińska- PLAC TEATRALNY
   
33 MAZOWIECKA- Chrobrego- Mleczna- Kociewska- Polna- Chrobrego- Dworzec Wschodni- Curie Skłodowskiej- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Ślaskiego- Konstytucji 3 Maja- OLIMPIJSKA
   
34 OKRĘŻNA- Gagarina- św. Józefa- Żwirki i Wigury- Szosa Chełmińska- Długa- Wiekli Rów- Grudziądzka- Kościuszki- Żółkiewskiego- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- RUBINKOWO I I
   
35 DWORZEC WSCHODNI- Skłodowskiej Curie- Żółkiewskiego- Szosa Lubicka- ODLEGŁA
   
36 OKRĘŻNA- Gagarina- Sienkiewicza- Fałata- Kraszewskiego- Aleja Jana Pawła II- Plac Rapackiego- most im. J.Piłsudskiego- Plac Armii Krajowej- Kujawska- Łódzka- Andersa- Kniaziewicza- Hallera- Armii Ludowej- Andersa- Poznańska- KLUCZYKI CMENTARZ
   
38 SPACEROWA- Włocławska- Zdrojowa- Łódzka- Okólna- Strzałowa- Łódzka- Hallera- Andersa- Poznańska- Plac Armii Krajowej- most im. J.Piłsudskiego- Plac Rapackiego- Wały gen. Sikorskiego- PLAC TEATRALNY
   
39
  PLAC ŚW. KATARZYNY- Warszawska- Dobrzyńska- Sobieskiego- Dw.Wschodni- Curie Skłodowskiej- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Jamontta- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- Ligi Polskiej Turystyczna- DRWĘCA

40 OKRĘŻNA- Gagarina- św. Józefa- Żwirki i Wigury- Grudziądzka- Kościuszki- Żółkiewskiego- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- Ligi Polskiej- Olsztyńska- BIELAWY
   
41 DWORZEC WSCHODNI- Curie Skłodowskiej- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Bukowa- Chrzanowskiego- NA ZAPLECZU
   
42 MAZOWIECKA- Chrobrego- Mleczna- Kociewska- Polna- Chrobrego- Towarowa- Batorego- Kościuszki- Dworzec Wschodni- Curie Skłodowskiej- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Ślaskiego- Konstytucji 3 Maja- OLIMPIJSKA
   
43 PRZY LESIE- Polna- Szosa Okrężna- Gagarina- Sienkiewicza- Fałata- Bema- Matejki- Kraszewskiego- Czerwona Droga- PLAC TEATRALNY
   
C CMENTARZ CENTRALNY- Celnicza- Grudziądzka- Kościuszki- Curie Skłodowskiej- Wschodnia- Rydygiera- Łyskowskiego- Dziewulskiego- Ślaskiego- Konstytucji 3-go Maja- Ligi Polskiej- Olsztyńska- BIELAWY
   
L SZOSA LUBICKA- Przy Skarpie- Konstytucji 3 Maja- Ligi Polskiej- Olsztyńska- Szczecińska- Krynicka- Suwalska- Olsztyńska- Ceramiczna- NAD STRUGĄ
   
SZK CERAMIKA- Łódzka- Podgórska- Rudacka-DZIAŁKI RUDAK (tylko jeden kierunek)
   

S

  PLAC TEATRALNY- Czerwona Droga- Kraszewskiego- Broniewskiego- Szosa Bydgoska- MERINOTEX


   Legenda:  

        1N linia nocna

         15 linia dzienna 

 
  6365 odwiedzający  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=